داگ مارک

مرجع معرفی مراکز و باشگاههای معتبر در ایران

ژرمن شپرد

  • :

شناخت و معرفی کامل نژاد ژرمن شپرد

 

نژاد منحصر به فرد ژرمن شپرد را بشناسیم.

 

نویسنده: سجاد رفیعی (مدیر داگ مارک)

 

این نژد همانطور که از اسمش معلوم است اصالتش به آلمان بر میگردد. اطلاعاتی که بنده از این نژاد دارم را برای شناخت این نژاد زیبا خدمتتان ارائه میدهم. همه شما عزیزان قطعا میدانید کخ این نژاد به دو گروه کاری و نمایشی تقسیم میشود که به زبان پرورش دهندگان به وورک لاین و شوولاین یاد میشود. اصالت ژرمن کاری خیلی بیشتر از ژرمن نمایشی است چرا؟ چون ژرمن مایشی تا قبل از یک قرن پیش وجود نداشت و از ظریق اصلاح نژاد به. وجود امد و پتش به حال شیب دار در آمد. ژرمرن وورک نسبت به شولاین گارد تر و نگهبان تر است اما شولاین زیبایی بیشتری نسبت به وورک دارد.باید بدانید که هر وورکی وورک نیست و هر شولاینی شولاین نیست شما اگر اطلاعاتی از استانداردهای این نژاد ندارید بهتر است در خرید سگ کمی تعمل کنید و مشورت از فرد متخصص را فراموش نکنید.وگرنه ژرمن شپرد را همه میتوانند تشخیص دهند اما مطلوب و زیباتر بودنش تخصص میخواهد که داگ مارک با علمی که به این موضوع دارد و تجربه خود توانسته حاشیه امنی را ایجاد کند. 

 

استاستاندارد های نژاد ژرمن شپرد:

در تمام سایت ها به این مهم پرداخته شده اما من چند ویژگی مهم تر نژاد ژرمن شپرد را خدمتتان ارائه میدهم به امید اینکه مثمر ثمر باشد.

 

در خرید سگ ژرمن شپرد شولاین که بیشترین طرفدار را دارد باید به موارد زیز دقت کنید.

 

1) زین اسبی سگ از پشت گوش ها تا انتهای دم امتداد داشته باشد و حتمن بدون قطعی باشد.

2) هیچ سفیدی و لک و خالی روی بدن و موی سگ نباشد

3) صورت ژرمن شپرد نباید تیز باشد هر چقدر مکعب تر باشد و جمع و جورت انقدر زیباتر و مطلوب تر است

4) به دلیل بیماری شایع هیپ دیسپلازی اگر سگ مورد نظر مادر و پدرشان تست لگن نداشت حتمن از یک دامپزشک خوب برای معاینه و تست سلامتش کمک بگیرید.

 

 

در آخر امیدوارم که مطالبی که گفته شد مورد استفاده شما عزیزان باشد.

 

کپی مطلب بدون ذکر منبع جایز نبوده و پیگرد قانونی دارد.

مراکز و باشگاههای برتر این ماه

شما داگ مارکی های عزیز اسامی مراکز مورد اعتماد داگ مارک را که بیشترین رضایت مشتریان را کسب کرده اند را مشاهده میکنید.

نام کنل

مدت برتری 1 ماه تا شهریور

کنل برتر این ماه(مرداد ماه)
رضایت: 85%
نام کنل 0

مدت برتری 1 ماه تا شهریور

کنل برتر این ماه(مرداد ماه)
رضایت: 85%
نام کنل

مدت برتری 1 ماه تا شهریور

کنل برتر این ماه(مرداد ماه)
رضایت: 85%

معرفی تولیدات خانواده بزرگ داگ مارک

تولیدات خانواده بزرگ داگ مارک فقط سگ های کاری و نگهبان میباشد از قبیل: ژرمن شپرد،شولاین و وورک لاین،روتوایلر،آمریکن آکیتا،،بلژین مالینویز،ساموئید،گلدن رتریور،چاوچاو و .. ضمنا تمام تولیدات حرفه ای بوده و شفاف سازی میشوند و تمام مدارک و برگ سلامت توله هنگام خرید بر اساس قرارداد مجموعه تحویل خریدار میشود، اکثر تولیدات خانواده بزرگ داگ مارک از بهترین های ایران و جهان بوده و دارای پدر و مادری وارداتی و دارای شجره نامه و تضمین سلامت و اصالت میباشد اما همیشه یادتان باشد هنگام خرید یک سگ کاری یا نگهبان از یک متخصص مشورت بگیرید و عجله هم نکنید.همیشه حق با شماست. با تشکر فراوان مدیریت داگ مارک

نام محصول %100
آشنایی با داگ مارک

با داگ مارک خیالت راحته

داگ مارک اولین سایت مرجع معرفی مراکز و باشگاههای معتبر در ایران میباشد که با معرفی مراکز و باشگاههای معتبرسعی میکند از کلاهبرداری ها پیشگیری کند و با وجود یک سایت مرجع دیگر کلاهبرداران این صنعت حرفی برای گفتن نخواهند داشت بارها شنیده یا دیده ایم که به اسم سگ اصیل یک سگ میکس یا به اسم سگ وارداتی یک سگ داخلی با مدارک جعلی فروخته اند. وجود این نوع کلاهبرداری ها داگ مارک را به وجود آورد. داگ مارک با تکیه بر افراد متعهد و با وجدان و متخصص در این عرصه از کلیه پرورش دهندگانی گه در سطح حرفه ای در زمینه پرورش سگ های کاری و نگهبان فعالیت میکنند بهترین ها را برای شما معرفی میکند. امید است که راه روشنی باشد. در ضمن سایت داگ مارک فروشگاهی نیست و فقط عکس سگهای مورد نظر به صورت اگهی در سایت درج میشود که فقط و فقط مربوط به اعضای خانواده داگ مارک خواهد بود و لا غیر و دقت کنید که سایت داگ مارک فقط اعضای خود را معرفی میکند یعنی مرورش دهندگان و باشگاههای معتبری که از فیلتر داگ مارک رد شده اند و واجد صلاحیت میباشند. با تشکر از شما مدیریت داگ مارک سجاد رفیعی

09102828856
جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

تحویل سریع و امن

تحویل خرید های شما در سریع ترین زمان

پشتیبانی

پشتیبانی خرید شما بعد از خرید شما

خرید مطمئن

پیگیری سریع خرید های شما

تضمین اصالت

با اصالترین سگ های کاری و نگهبان